Podsumowanie roku 2021 w Aurero i branży medycznej

Rok 2021 był niezwykle intensywnym okresem rozwoju marki Aurero. Zmiany nastąpiły na wielu płaszczyznach, począwszy od wydania i rozwoju najnowszej wersji oprogramowania – Aurero 2.0 z zupełnie nową odsłoną wizualną, poprzez uruchomienie nowego serwisu internetowego aurero.com, aż po stworzenie profesjonalnego wsparcia użytkowników za pośrednictwem działu Customer Success. Nowy Rok to nie tylko czas podsumowań, ale również planów i odważnego patrzenia w przyszłość.

Rynek usług zdrowotnych w 2021 roku w dynamicznym trendzie cyfryzacji

Ostatnie kilka lat to przełom w cyfryzacji usług medycznych. Nie inaczej było w roku 2021. Po wprowadzeniu pełnego pakietu e-usług medycznych w Polsce niezwykle rozwinęła się telemedycyna. Przede wszystkim w przypadku prostych konsultacji lekarskich sprowadzających się do przedłużenia recepty, wystawienia e-skierowania czy e-zwolnienia, telewizyty stały się wygodne dla pacjentów oraz samych lekarzy. Więcej o historii telemedycyny i rozwoju nowoczesnych technologii możecie przeczytać we wpisie “Jak będzie wyglądać medycyna jutra?”. Zapraszamy serdecznie do lektury!

Dynamicznie zmieniają się również preferencje pacjentów dotyczące rejestracji medycznej. Już w 2019 roku sześciu na dziesięciu Polaków do lekarza specjalisty wolało zarejestrować się online. Dla wszystkich komercyjnych ośrodków to najwyższy czas, aby zadbać o wygodę pacjentów. Uruchomienie rejestracji medycznej online to możliwość dotarcia do jeszcze większej liczby pacjentów i znacząca oszczędność czasu dla pracowników rejestracji w placówkach ochrony zdrowia. .

Najważniejszą zmianą w digitalizacji usług zdrowotnych w 2021 roku było wprowadzenie obowiązku raportowania Zdarzeń Medycznych. Jak zwykle przy przełomowych wydarzeniach nie obyło się bez zamieszania. Problemy placówek medycznych z wykorzystaniem potencjału drzemiącego w transformacji cyfrowej potwierdził  raport NIK 2021 o obciążeniach medyków pracami administracyjnymi. Użytkownicy Aurero są przygotowani na wszelkie zmiany prawne oraz dynamiczny rozwój e-usług medycznych, dzięki szerokiej skalowalności planów subskrypcyjnych oraz automatycznym aktualizacjom systemu. Aurero automatycznie raportuje Zdarzenia Medyczne po zakończonej wizycie.

Aurero 2.0, czyli odpowiedź na potrzeby nowoczesnych placówek medycznych

Najnowsza odsłona systemu Aurero przyniosła nie tylko zmiany wizualne, lecz cały szereg nowych funkcjonalności. To było niewątpliwie najważniejsze wydarzenie w rozwoju naszego oprogramowania medycznego. Już na sam start Aurero 2.0 wprowadziliśmy szereg rewolucyjnych rozwiązań rynkowych. Wymieniając pokrótce: nowy terminarz z kalendarzem graficznym i czytelną segmentacją danych, kreator szablonów wewnętrznych dokumentów oraz dokumentów EDM umożliwiający personalizację oraz automatyczne uzupełnianie danych z systemu (nieograniczone możliwości i oszczędność czasu dla lekarzy), pełna modyfikowalność ról użytkowników (tak, aby każdy pracownik miał wygodny dostęp do najpotrzebniejszych narzędzi), elastyczny moduł rozliczeń pozwalający na dokonywanie rozliczenia dowolną formą płatności. To tylko część  zmian, które udało nam się wprowadzić już w maju.

Do końca roku pracowaliśmy bardzo intensywnie, aby sprostać potrzebom naszych użytkowników. Wprowadziliśmy i wprowadzamy kolejne rozwiązania, które pomogą placówkom medycznym pozyskiwać więcej pacjentów i wspomogą pracę całego personelu.

Nowy Portal Pacjenta do rejestracji wizyt online zyskał możliwość pełnej customizacji. Dzięki temu każdy ośrodek może go dostosować do własnych potrzeb oraz identyfikacji wizualnej swojej marki. Od teraz, zamiast czekać na infolinii i obciążać rejestrację medyczną, pacjent na stronie ośrodka może wybrać lekarza, najdogodniejszy termin i opłacić konsultację płatnością internetową. Integracja Aurero z PayU, czyli najpopularniejszym w Polsce system e-płatności zapewnia bezpieczeństwo procesowanych transakcji. Wizyta automatycznie zostanie dodana do harmonogramu, a za pośrednictwem Portalu Pacjenta wraz z modułem telemedycyny lekarz przeprowadzi konsultacje w pełni zdalnie.To intuicyjne rozwiązanie, które łatwo wdrożyć w każdym ośrodku, zwiększając zasięg dotarcia do nowych pacjentów.

Aurero wspiera branżę medyczną

Wsparcie naszych użytkowników w ich codziennej pracy jest naszą największą wartością. Dzięki oparciu systemu medycznego Aurero o rozwiązania chmury obliczeniowej nasi użytkownicy są pod stałą opieką działu Customer Success, a ich sugestie pozwalają na rozwój funkcjonalności zgodnie z ich realnymi potrzebami.

W 2021 roku podjęliśmy kolejne działania, aby podnosić jakość usług medycznych w Polsce. Nasz system budujemy w modelu otwartym na integracje z innymi narzędziami, a w partnerskiej współpracy z innymi uczestnikami rynku widzimy wielką wartość. Dlatego wystartowaliśmy z partnerskim programem Aurero & Medidesk. Już niedługo nasza współpraca zaowocuje lepszym i bardziej efektywnym procesem obsługi pacjenta w każdej placówce medycznej. 

Ponadto w ostatnim kwartale 2021 roku uruchomiliśmy pierwszy z cyklicznych webinarów eksperckich – webinar o skutecznym zarządzaniu EDM dla wszystkich zainteresowanych podmiotów medycznych.

Nasi Klienci są dla nas najważniejsi, dlatego dla lepszej komunikacji zbudowaliśmy nowy serwis aurero.com, który jest bazą wiedzy i repozytorium informacji na temat systemu Aurero . Na tym jednak nie koniec niespodzianek, gdyż…

Aurero nie zatrzymuje się w rozwoju!

Nie możemy zdradzać wszystkich nowości, które dla Państwa szykujemy. Jednak możemy obiecać, że w kolejnych kwartałach wciąż chcemy zaskakiwać innowacyjnymi rozwiązaniami. W 2022 roku również chcemy wspierać rozwój branży medycznej w Polsce. Dlatego serdecznie zapraszamy do obserwowania profilu na Facebooku, a jeżeli jeszcze nie korzystają Państwo z naszej platformy medycznej, to zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego okresu próbnego. Mamy nadzieję, że w 2022 roku wspólnie z nami będą Państwo sięgać po jeszcze ambitniejsze cele.

   

  Dołącz do #AureroFamily!

  Dynamiczny rozwój oraz dostarczanie coraz lepszej jakości usług naszym użytkownikom wymaga ciągłego wzmacniania zespołu Aurero. Na naszej  stronie w zakładce “kariera” nieustannie zapraszamy do procesów rekrutacyjnych w naszych Zespołach.
  Obecnie rekrutujemy nowe osoby do Zespołu Customer Success, IT oraz Produktu.

  Jeżeli chciałbyś / chciałabyś dołączyć do pełnego zaangażowania zespołu specjalistów, pracować w pełni zdalnie i tworzyć wyjątkowy produkt z obszaru ochrony zdrowia, to chcemy Cię poznać – serdecznie zapraszamy do wysyłania aplikacji oraz śledzenia najnowszych ofert na dedykowanej stronie oraz naszym profilu na portalu LinkedIn.


  Zamów demo


  Umów prezentację


  Zobacz cennik