Dołącz do #AureroFamily

Poznaj ludzi z pasją, pracuj zdalnie z dowolnego miejsca, twórz wyjątkowy produkt

#WelcomeToAureroCareer

#JobsOffers

#RecruitmentProcess

1. Aplikujesz na interesujące Cię stanowisko
2. Poznajemy się osobiście, czyli pierwsze spotkanie
3. Spotkanie z zespołem
4. Ostatni krok rekrutacji, pierwszy nowej kariery
5. Witaj w rodzinie Aurero!

#AureroProduct

Aurero to nasz flagowy produkt
System stworzony przez lekarze, dla lekarzy i pacjentów, z doskonałym i szczegółowym zrozumieniem ptorzeb istniejących w obszarze ochrony zdrowia. Kompleksowe i zaawansowane technologicznie funkcjonalności systemu przekłądają się na wzrost wydajności placówek ochrony zdrowia, poprzez poprawę komfortu pracy lekarzy oraz docelowo jakości obsługi pacjentów.
Lubisz widzieć cel swojej pracy i wiedzieć, że rozwiązania nad którymi pracujesz mają szansę wpływać na ważne aspekty życia? My też!
W ramach współpracy, jako jeden Zespół, realizujemy kilka projektów, które dopełniają profil naszej działalności! Współtworzymy również moduł Hyggio, czyli kompleksowe oprogramowanie do Badań Klinicznych. Rozwijamy projekt telemedyczny, we współpracy z naszą stacjonarną placówką medyczną z Łodzi... a nasza roadmapa produktowa wydaje się nie mieć końca! Chętnie Ci więcej o niej opowiemy.

#AureroFamily

Aurero Family to zgrany, pełen zaangażowania i wspierający się wzajemnie Zespół, działający w pełni zdalnie na terenie całej Polski! Ufamy sobie i stawiamy na transparentną komunikację, ponieważ wierzymy, że szczery feedback jest gwarantem rozwoju.
Jesteśmy multidyscyplinarnym Zespołem piekielnie zdolnych indywidualistów, których wspólny cel to odkrywanie jeszcze lepszych rozwiązań. Pracujemy w domowych zaciszach, więc doskonale organizujemy wsłasną pracę, ale największą frajdę sprawia nam wspólne tworzenie, zderzanie kreatywnych pomysłów i współpraca, która niewątpliwie jest naszą siłą napędową.
Czytasz o swoim wymarzonym Zespole? Na pewno czytasz o wymarzonym Zespole, który się rozwija i potrzebuje jeszcze więcej takich ludzi, by wspólnie kreować przyszłość!
Jeśli Twoja odpowiedź była twierdząca, a dodatkowo cenisz wartości takie jak: zaufanie, autentyczność i transparentność - nie wahaj się aplikować!

#Questions?

Miło Cię widzieć na stronie kariery Aurero!
Skorzystaj z formularza lub napisz do nas na adres:
kariera@aurero.com
Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Nie krępuj się mówić po imieniu do każdej nowo poznanej osoby w #AureroFamily. Od samego początku stawiamy na otwarte relacje. Tak już mamy.
Nie możemy doczekać aż Cię poznamy i dołączysz do zespołu.
Do usłyszenia!


    Zamów demo


    Umów prezentację


    Zobacz cennik