AURERO
Serce usług medycznych i innowacji w medycynie

Dynamiczny rozwój innowacji w medycynie opiera się o dwa ważne trendy: analizę danych i używanie technologii w celu poprawienia skuteczności leczenia oraz budowanie pozytywnego doświadczenia pacjenta w procesie terapii.

Chcemy zmieniać medycynę na świecie poprzez dostarczanie jednego rozwiązania, które:

Poznaj Aurero
Zarządzanie placówką medyczną

Ułatwia kompleksowe zarządzanie i integracje nowoczesnych technologii w placówkach medycznych

Oprogramowanie, które wspiera leczenie

Wspomaga lekarzy w podejmowaniu właściwych decyzji terapeutyczych

Dla pacjentów

Daje dostęp pacjentom do nowoczesnych usług medycznych online

POZNAJ AURERO LEADERSHIP TEAM

Za oprogramowaniem Aurero stoją eksperci z branży healthcare, którzy na co dzień zajmują się cyfryzacją placówek medycznych oraz wdrażają w zagadnienia związane z EDM. Founderem i CEO Medily (Aurero) jest lek. med. Patryk Ogórek - lekarz, pasjonat kodowania oraz wieloletni manager komercyjnego centrum medycznego, który zbudował system do zarządzania placówką medyczną w oparciu o swoje doświadczenie oraz kompetencje.
Patryk Ogórek CEO Aurero

lek. med. Patryk
Ogórek

CHIEF EXECUTIVE OFFICER /
FOUNDER

Patryk łączy kompetencje programisty, lekarza i managera w obszarze usług medycznych. Jest pomysłodawcą i twórcą pierwszej wersji systemu Aurero. Od 2009 tworzył i rozwijał koncepty biznesowe z pogranicza technologii, gamingu i usług medycznych.

Z wykształcenia jest lekarzem. W 2016-2019 był liderem IFMSA – globalnego programu wymiany studenckiej. Doświadczenie medyczne zdobywał w Polsce i na świecie, pracując w placówkach medycznych w Hiszpanii, Indonezji i na Węgrzech. 

Od 2014 współzarządzał komercyjną placówką medyczną All-Med Centrum Medyczne w Łodzi oraz projektami badawczymi prowadzonymi w obszarze badań klinicznych.

W 2018 stworzył Medily i rozwinął pierwszą wersję systemu medycznego Aurero, która była wynikiem wielu doświadczeń, które miał jako lekarz i jako kluczowy manager placówki medycznej. System był wynikiem dwóch najważniejszych obszarów zainteresowania – medycyny i technologii. Pomysł zrodził się z wielu doświadczeń z narzędziami jakie istniały na rynku, z obserwacji błędów w istniejących systemach i z potrzeb lekarza i managera.

W 2019 został co-founderem i objął stanowiska CEO ClinScience Technologies, gdzie rozwija Hyggio – moduł Aurero dedykowany dla badań klinicznych.

OBSZAR EKSPERCKI: IT, DIGITAL TECHNOLOGIES, MEDYCYNA, BUSINESS DEVELOPMENT, GENERAL MANAGEMENT, HEALTHCARE BUSINESS MANAGEMENT.

zwiń czytaj więcej >>

Patryk łączy kompetencje programisty, lekarza i managera w obszarze usług medycznych. Jest pomysłodawcą i twórcą pierwszej wersji systemu Aurero. Od 2009 tworzył i rozwijał koncepty biznesowe z pogranicza technologii, gamingu i usług medycznych.

Patrycja Bruż - Soniewicka

Patrycja
Bruź – Soniewicka

CHIEF GROWTH
OFFICER

Patrycja wywodzi się z rynku komunikacji i marketingu – w ciągu ostatnich 20 lat pracowała dla największych międzynarodowych Agencji Reklamowych Polsce i w Rosji oraz dla wiodących graczy na rynku medycznym i fmcg – Pepsico, Medicus.

W 2012 dołączyła do rosyjskiego oddziału Agencji Saatchi & Saatchi, odpowiadając za rozwój zintegrowanej oferty Saatchi & Saatchi w co-playu z Interactive-Solutions. Objęła rolę Digital Directora w randze Członka Zarządu i podjęła współpracę z największymi Klientami obecnymi na rynku rosyjskim, między innymi: Procter & Gamble, Mondelēz, Coca-Cola, Novartis, SunInBev, GE Healthcare, Mead Johnson. Rozwijała kompetencje zespołu Agencji w zakresie strategii digital, social mediów, programów e-CRM, e-commerce, usług mobilnych i badań digitalowych. 

We wrześniu 2014 objęła funkcję Dyrektor Zarządzającej polskiego oddziału Saatchi & Saatchi. pracując dla największych marek w Polsce, w regionie (Europa) oraz globalnie z portfolio: P&G, GSK, Toyota, IKEA, Carrefour, VISA, BP itd.

Od 2017 jako co-founder współtworzyła, wprowadzała na rynek i odpowiadała za rozwój startupów opartych na nowych technologiach, m. in.: Grupę Brand New Galaxy – zintegrowaną platformę oferującą rozwiązania technologiczne i marketingowe w ramach której rozwijała spółki: Pathfinder 23, Spacecamp, Life on Mars, Synthrone, Man on the Moon, Stratosfera, New Gravity i 8.54. Ostatnim jej projektem był insbay (aplikacja mobilna, transformująca widza programów tv w shoppera).

Ma na koncie wiele nagród na prestiżowych festiwalach: Cannes Lions, Clio Awards, Eurobest Golden Drum, Effie Awards, Innovation Awards, MiXX Awards, KTR. W czasie, gdy zarządzała Saatchi & Saatchi Agencji przyznano tytuły: Efektywność Roku (2016), Sukces Roku (2017) natomiast tytuły Debiut Roku (2017) i Sukces Roku (2018) otrzymało dzięki jej zaangażowaniu Brand New Galaxy.

Dwukrotnie nominowana do nagrody AD WoMan nadawanej przez MAGAZYN PRESS w 2016 (Saatchi & Saatchi IS) and 2018 (Brand New Galaxy).

Z Aurero jest związana od maja 2021.

OBSZAR EKSPERCKI: GENERAL MANAGEMENT, DIGITAL TECHNOLOGIES, BUSINESS DEVELOPMENT, MARKETING & COMMS.

zwiń czytaj więcej >>

Patrycja wywodzi się z rynku komunikacji i marketingu – w ciągu ostatnich 20 lat pracowała dla największych międzynarodowych Agencji Reklamowych Polsce i w Rosji oraz dla wiodących graczy na rynku medycznym i fmcg – Pepsico, Medicus.

Mateusz Przybyłek

Mateusz
Przybyłek

CHIEF TECHNOLOGY
OFFICER

Mateusz łączy kompetencje liderskie z silnym zapleczem technicznym. Budowanie zespołów i organizacja ich pracy to jego chleb powszedni. Mocno skoncentrowany na celu i decyzjach “data-driven”.

W 2011 dołączył do globalnej firmy konsultingowej Euvic, nabierając doświadczenia technicznego oraz liderskiego w projektach zagranicznych (SIemens, SAP, PMI, Akkermans & Partners), ale także poznając polski rynek IT (eMuzyka, PKP Intercity), Podczas swojej technologicznej podróży zajmował się zarówno projektami mobilnymi (Android, iOS), desktopowymi, szynami danych (Mass Transit, BizTalk), niskopoziomowymi (C), aplikacjami dla dekoderów (Netgem), ale przede wszystkim webowymi. 

Od 2015 roku na stałe związany z rynkiem eHealth. Nabierając pierwsze szlify jeszcze na systemie Assecco mMedica. 

Od 2016 rozpoczął przygodę prowadząc produkt Diabdis od strony technicznej. Pierwszą opiekę telemedyczną w Polsce skierowaną dla diabetyków. Budując od zera zespół IT i prowadząc technicznie aplikację mobilną, webową oraz hub telemedyczny. Nieszablonowe podejście zespołu i trzymanie się nowoczesnych technologii zaowocowało nagrodą najlepszej aplikacji mobilnej Mobile Trends Awards 2017 w kategorii Zdrowie i edukacja.

W styczniu 2020 podjął się reorganizacji zespołu technicznego Aurero. Rozbudowując zespół wystartował projekt przepisania Aurero na silnik wykorzystujący najnowsze technologie (Angular) jednocześnie nie zatrzymując rozwoju dla dotychczasowych klientów. Prowadzi jednocześnie kilka produktów od strony technologicznej (m.in. Aurero oraz Hyggio)

OBSZAR EKSPERCKI: IT, E-HEALTH, IT MANAGEMENT, WEB & MOBILE APPS, ARCHITECTURE, AGILE

zwiń czytaj więcej >>

Mateusz łączy kompetencje liderskie z silnym zapleczem technicznym. Budowanie zespołów i organizacja ich pracy to jego chleb powszedni. Mocno skoncentrowany na celu i decyzjach “data-driven”. W 2011 dołączył do globalnej firmy konsultingowej Euvic…

Marta Niezgoda

Marta
Niezgoda

PRODUCT
OWNER

Z informatyzacją w sektorze ochrony zdrowia związana jest od czasu studiów na wydziale Zdrowia Publicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Współpracując z Comarch i Comarch Healthcare brała udział w rozwoju pierwszych wersji systemu iMed24 (obecnie Comarch Optimed24). Doradzała przy tworzeniu oprogramowania oraz wspierała zespoły sprzedaży poprzez organizację sieci partnerskich i szkoleń na terenie całego kraju.

Od 2014 roku dołączyła do zespołu Telemedycznego w Comarch Healthcare, gdzie współtworzyła urządzenia i aplikacje telemedyczne (telekardiologia, zdalna opieka położnicza i zdalna opieka senioralna).

Była pierwszym kierownikiem Centrum Zdalnej Opieki Medycznej e-Care w Krakowie, monitorującym pacjentów 24 godziny na dobę. Współtworzyła procedury i zarządzała personelem medycznym monitorującym stan zdrowia i parametry życiowe pacjentów przebywających w domach, posiadających dedykowaną aparaturę pomiarową (teleholtery, kamizelki monitorujące EKG, domowe aparaty KTG oraz inne, dedykowane w pulmonologii, diabetologii czy geriatrii). Prowadziła pierwsze pilotaże zdalnej opieki medycznej, w tym współuczestniczyła w projekcie “Miasto Zdrowia”.

Od 2018 roku współpracuje z zespołami produkcyjnymi, doskonaląc produkty z zakresu HIS, EDM oraz zdalnej opieki medycznej. Współpracowała z Comarch Healthcare, dr Eryk, Aurero.

OBSZAR EKSPERCKI: BUSINESS DEVELOPMENT, HEALTHCARE BUSINESS MANAGEMENT, REMOTE MEDICAL CARE, MEDICAL DEVICES

zwiń czytaj więcej >>

Z informatyzacją w sektorze ochrony zdrowia związana jest od czasu studiów na wydziale Zdrowia Publicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Współpracując z Comarch i Comarch Healthcare brała udział w rozwoju pierwszych wersji systemu iMed24 …

Nasza misja

Wierzymy, że integracja nowoczesnych technologii oraz danych pozwala skuteczniej i szybciej leczyć pacjentów, a dzięki temu budować stabilny dochodowy biznes medyczny.

Aurero to kompleksowy system dla podmiotów medycznych, który pomaga zarządzać i organizować pracę właścicieli, managerów i lekarzy w podmiotach medycznych, co przekłada się na jakość usług medycznych, która jest kluczową wartością dla pacjenta.

Jesteśmy partnerem technologicznym dla placówek medycznych, wprowadzamy realną zmianę w jakości usług medycznych. Pomagamy naszym klientom otwierać nowe możliwości wpływające na wzrost biznesu oraz skracanie ścieżki leczenia pacjenta.

Oprogramowanie Aurero oparte jest o filozofię “OPEN SOURCE”. Skupiamy się na rozwijaniu technologii otwartej na: innowacje w rynku med-tech, integracje z partnerami oraz podążaniem za prawodawstwem w rynku zdrowia.

System Aurero to kompleksowa odpowiedź na najważniejsze potrzeby placówek medycznych:

Dzięki systemowi Aurero lekarze oraz personel placówki medycznej mogą skupić się na najważniejszym - na zdrowiu i pozytywnym doświadczeniu pacjenta.

Nasze rozwiązania odciążają medyków z prac administracyjnych i papierologii. Rejestracja Medyczna zyskuje cenny czas dzięki automatyzacji procesu obsługi pacjenta. Intuicyjny interfejs i automatyczne, przeprowadzane w tle aktualizacje systemu sprawiają, że użytkownicy nie muszą się martwić o kosztowne wdrożenia i angażowanie pomocy technicznej. Chcemy, aby cyfryzacja placówek medycznych odbywała się możliwie harmonijnie i płynnie.

Patryk Ogórek CEO Aurero

lek. med. Patryk
Ogórek

CHIEF EXECUTIVE OFFICER /
FOUNDER

Patryk łączy kompetencje programisty, lekarza i managera w obszarze usług medycznych. Jest pomysłodawcą i twórcą pierwszej wersji systemu Aurero. Od 2009 tworzył i rozwijał koncepty biznesowe z pogranicza technologii, gamingu i usług medycznych.

Z wykształcenia jest lekarzem. W 2016-2019 był liderem IFMSA – globalnego programu wymiany studenckiej. Doświadczenie medyczne zdobywał w Polsce i na świecie, pracując w placówkach medycznych w Hiszpanii, Indonezji i na Węgrzech. 

Od 2014 współzarządzał komercyjną placówką medyczną All-Med Centrum Medyczne w Łodzi oraz projektami badawczymi prowadzonymi w obszarze badań klinicznych.

W 2018 stworzył Medily i rozwinął pierwszą wersję systemu medycznego Aurero, która była wynikiem wielu doświadczeń, które miał jako lekarz i jako kluczowy manager placówki medycznej. System był wynikiem dwóch najważniejszych obszarów zainteresowania – medycyny i technologii. Pomysł zrodził się z wielu doświadczeń z narzędziami jakie istniały na rynku, z obserwacji błędów w istniejących systemach i z potrzeb lekarza i managera.

W 2019 został co-founderem i objął stanowiska CEO ClinScience Technologies, gdzie rozwija Hyggio – moduł Aurero dedykowany dla badań klinicznych.

OBSZAR EKSPERCKI: IT, DIGITAL TECHNOLOGIES, MEDYCYNA, BUSINESS DEVELOPMENT, GENERAL MANAGEMENT, HEALTHCARE BUSINESS MANAGEMENT.

Patrycja Bruż - Soniewicka

Patrycja
Bruź – Soniewicka

CHIEF GROWTH
OFFICER

Patrycja wywodzi się z rynku komunikacji i marketingu – w ciągu ostatnich 20 lat pracowała dla największych międzynarodowych Agencji Reklamowych Polsce i w Rosji oraz dla wiodących graczy na rynku medycznym i fmcg – Pepsico, Medicus.

W 2012 dołączyła do rosyjskiego oddziału Agencji Saatchi & Saatchi, odpowiadając za rozwój zintegrowanej oferty Saatchi & Saatchi w co-playu z Interactive-Solutions. Objęła rolę Digital Directora w randze Członka Zarządu i podjęła współpracę z największymi Klientami obecnymi na rynku rosyjskim, między innymi: Procter & Gamble, Mondelēz, Coca-Cola, Novartis, SunInBev, GE Healthcare, Mead Johnson. Rozwijała kompetencje zespołu Agencji w zakresie strategii digital, social mediów, programów e-CRM, e-commerce, usług mobilnych i badań digitalowych. 

We wrześniu 2014 objęła funkcję Dyrektor Zarządzającej polskiego oddziału Saatchi & Saatchi. pracując dla największych marek w Polsce, w regionie (Europa) oraz globalnie z portfolio: P&G, GSK, Toyota, IKEA, Carrefour, VISA, BP itd.

Od 2017 jako co-founder współtworzyła, wprowadzała na rynek i odpowiadała za rozwój startupów opartych na nowych technologiach, m. in.: Grupę Brand New Galaxy – zintegrowaną platformę oferującą rozwiązania technologiczne i marketingowe w ramach której rozwijała spółki: Pathfinder 23, Spacecamp, Life on Mars, Synthrone, Man on the Moon, Stratosfera, New Gravity i 8.54. Ostatnim jej projektem był insbay (aplikacja mobilna, transformująca widza programów tv w shoppera).

Ma na koncie wiele nagród na prestiżowych festiwalach: Cannes Lions, Clio Awards, Eurobest Golden Drum, Effie Awards, Innovation Awards, MiXX Awards, KTR. W czasie, gdy zarządzała Saatchi & Saatchi Agencji przyznano tytuły: Efektywność Roku (2016), Sukces Roku (2017) natomiast tytuły Debiut Roku (2017) i Sukces Roku (2018) otrzymało dzięki jej zaangażowaniu Brand New Galaxy.

Dwukrotnie nominowana do nagrody AD WoMan nadawanej przez MAGAZYN PRESS w 2016 (Saatchi & Saatchi IS) and 2018 (Brand New Galaxy).

Z Aurero jest związana od maja 2021.

OBSZAR EKSPERCKI: GENERAL MANAGEMENT, DIGITAL TECHNOLOGIES, BUSINESS DEVELOPMENT, MARKETING & COMMS.

Mateusz Przybyłek

Mateusz
Przybyłek

CHIEF TECHNOLOGY
OFFICER

Mateusz łączy kompetencje liderskie z silnym zapleczem technicznym. Budowanie zespołów i organizacja ich pracy to jego chleb powszedni. Mocno skoncentrowany na celu i decyzjach “data-driven”.

W 2011 dołączył do globalnej firmy konsultingowej Euvic, nabierając doświadczenia technicznego oraz liderskiego w projektach zagranicznych (SIemens, SAP, PMI, Akkermans & Partners), ale także poznając polski rynek IT (eMuzyka, PKP Intercity), Podczas swojej technologicznej podróży zajmował się zarówno projektami mobilnymi (Android, iOS), desktopowymi, szynami danych (Mass Transit, BizTalk), niskopoziomowymi (C), aplikacjami dla dekoderów (Netgem), ale przede wszystkim webowymi. 

Od 2015 roku na stałe związany z rynkiem eHealth. Nabierając pierwsze szlify jeszcze na systemie Assecco mMedica. 

Od 2016 rozpoczął przygodę prowadząc produkt Diabdis od strony technicznej. Pierwszą opiekę telemedyczną w Polsce skierowaną dla diabetyków. Budując od zera zespół IT i prowadząc technicznie aplikację mobilną, webową oraz hub telemedyczny. Nieszablonowe podejście zespołu i trzymanie się nowoczesnych technologii zaowocowało nagrodą najlepszej aplikacji mobilnej Mobile Trends Awards 2017 w kategorii Zdrowie i edukacja.

W styczniu 2020 podjął się reorganizacji zespołu technicznego Aurero. Rozbudowując zespół wystartował projekt przepisania Aurero na silnik wykorzystujący najnowsze technologie (Angular) jednocześnie nie zatrzymując rozwoju dla dotychczasowych klientów. Prowadzi jednocześnie kilka produktów od strony technologicznej (m.in. Aurero oraz Hyggio)

OBSZAR EKSPERCKI: IT, E-HEALTH, IT MANAGEMENT, WEB & MOBILE APPS, ARCHITECTURE, AGILE

Marta Niezgoda

Marta
Niezgoda

PRODUCT
OWNER

Z informatyzacją w sektorze ochrony zdrowia związana jest od czasu studiów na wydziale Zdrowia Publicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Współpracując z Comarch i Comarch Healthcare brała udział w rozwoju pierwszych wersji systemu iMed24 (obecnie Comarch Optimed24). Doradzała przy tworzeniu oprogramowania oraz wspierała zespoły sprzedaży poprzez organizację sieci partnerskich i szkoleń na terenie całego kraju.

Od 2014 roku dołączyła do zespołu Telemedycznego w Comarch Healthcare, gdzie współtworzyła urządzenia i aplikacje telemedyczne (telekardiologia, zdalna opieka położnicza i zdalna opieka senioralna).

Była pierwszym kierownikiem Centrum Zdalnej Opieki Medycznej e-Care w Krakowie, monitorującym pacjentów 24 godziny na dobę. Współtworzyła procedury i zarządzała personelem medycznym monitorującym stan zdrowia i parametry życiowe pacjentów przebywających w domach, posiadających dedykowaną aparaturę pomiarową (teleholtery, kamizelki monitorujące EKG, domowe aparaty KTG oraz inne, dedykowane w pulmonologii, diabetologii czy geriatrii). Prowadziła pierwsze pilotaże zdalnej opieki medycznej, w tym współuczestniczyła w projekcie “Miasto Zdrowia”.

Od 2018 roku współpracuje z zespołami produkcyjnymi, doskonaląc produkty z zakresu HIS, EDM oraz zdalnej opieki medycznej. Współpracowała z Comarch Healthcare, dr Eryk, Aurero.

OBSZAR EKSPERCKI: BUSINESS DEVELOPMENT, HEALTHCARE BUSINESS MANAGEMENT, REMOTE MEDICAL CARE, MEDICAL DEVICES


Zamów demo


Umów prezentację


Zobacz cennik