Jedyny system dla podmiotów medycznych tworzony w filozofii open source

System Aurero to wielozadaniowa platforma dla przychodni, którą łatwo zintegrujesz ze wszystkimi narzędziami, z jakich korzysta Twoja placówka. Aurero zbiera dane z kilku narzędzi, czyniąc pracę personelu z systemem bardziej uporządkowaną i mniej czasochłonną.

Oszczędzamy Twój czas - już nie musisz przepisywać danych między programami

Cały Twój personel przychodni pracuje efektywnie w jednym systemie.

Eliminujemy rozproszenie danych. Już nie zagubisz cennych informacji.

Otwieramy Twoją placówkę na szybki i wielowymiarowy rozwój.

Rozwijamy system Aurero zgodnie z filozofią “open source”. Jesteśmy otwarci na integracje z narzędziami i innowacjami istotnymi na rynku. Tworzymy spójny ekosystem zintegrowanych rozwiązań dedykowanych sektorowi ochrony zdrowia

Prężnie rozwijające się placówki medyczne korzystają każdego dnia z wielu narzędzi wspierających rozwój biznesu medycznego, organizujących pracę, czy przyspieszających procesy. My te narzędzia integrujemy z systemem Aurero, poprawiając komfort pracy użytkowników i zwiększając potencjał na pozyskiwanie oraz lojalizację pacjentów przez podmioty medyczne korzystające z naszego systemu.

Integracja Aurero z portalem do umawiania wizyt znanylekarz.pl

Zyskasz lepsze zarządzanie wolnymi terminami

Każdy kanał rejestracji to dodatkowa możliwość wypełnienia grafików lekarzy w Twojej przychodni. Udostępniając pacjentom rejestrację przez znane platformy, zwiększasz szanse na wypełnienie wolnych terminów wizytami.

Zwiększysz zasięg, promując przychodnię na zewnętrzych platformach

Pacjenci dowiadują się o Twojej przychodni i świadczonych usługach medycznych z różnych miejsc. Zadbaj o obecność na zewnętrznych platformach, a umówione wizyty obsłuż przy pomocy Aurero.

Zarejestrujesz pacjentów nawet poza godzinami pracy placówki

Kto powiedział, że rejestracja pacjentów na wizyty może odbywać się wyłącznie w godzinach pracy placówki? Kiedyś tak było. Dziś pacjenci rejestrują się online. Nawet, gdy Twój personel odpoczywa.

Porozmawiaj o dostępnych integracjach w systemie Aurero

Integracja Aurero z systemem płatności online PayU

PayU to najbardziej znany w Polsce system do obsługi płatności internetowych. Jest to jednocześnie najszybszy i najwygodniejszy sposób rozliczania wizyt pacjentów w placówkach medycznych.

Integracja PayU z systemem Aurero otwiera placówki medyczne na nową formę rejestracji wizyt lekarskich i innych usług medycznych – online.

Płatność internetowa PayU może być wykorzystana:

– podczas rezerwacji wizyty online na Portalu Pacjenta
– po wizycie, pacjent może uzyskać link do płatności w formie SMS lub maila.

Porozmawiaj o dostępnych integracjach w systemie Aurero

Telemedycyna: integracja z Portalem Pacjenta Aurero

Portal Pacjenta to możliwość wygodnej rezerwacji wizyt stacjonarnych i telekonsultacji.

Twoi pacjenci sprawnie umówią wizyty w Twojej przychodni online, na Portalu Pacjenta w identyfikacji wizualnej Twojej placówki.

Automatyczna aktualizacja w terminarzu Aurero to wygoda w zarządzaniu grafikiem wizyt

Rejestracja nie musi wszystkich wizyt w terminarzu uzupełniać ręcznie. Nasze integracje umożliwiają pełną kontrolę nad grafikami lekarzy, bez względu na źródło umawianych wizyt.

Telekonsultacje - znakomite uzupełnienie wizyt stacjonarnych

Otwórz swoją placówkę na nowe możliwości świadczonych usług: telekonsultacje za pomocą trzech kanałów komunikacji: na czacie, przez telefon lub za pomocą wideorozmowy.

Porozmawiaj o dostępnych integracjach w systemie Aurero

Integracja Aurero z systemem contact center Thulium

Aurero jako pierwsze oprogramowanie dla placówek medycznych zostało zintegrowane z systemem contact center, Thulium.

Rozwiązanie to znacznie ułatwia pracę rejestracji medycznej.
Centrala telefoniczna pozwala na natychmiastowe rozpoznanie pacjenta dzwoniącego do placówki. Wszystkie niezbędne do optymalnej obsługi dzwoniącego pacjenta informacje są pobierane z bazy.

Już na poziomie terminarza rejestracja medyczna zyskuje wgląd do ostatnich wizyt, otwartych zgłoszeń oraz możliwość rezerwacji wybranego terminu.

Personel rejestracji jest w stanie znacznie skrócić czas rozmowy, a obsługa pacjenta zyskuje na jakości.

Porozmawiaj o dostępnych integracjach w systemie Aurero

SMS

Aktywna komunikacja z pacjentami za pomocą SMS znacznie ułatwia pracę rejestracji, zmniejsza liczbę nieodwołanych przez pacjentów wizyt lub tych odwołanych, ale na ostatnią chwilę.

Naszym celem jest redukcja kosztów, jakie ponoszą placówki medyczne z powodu nieodwołanych wizyt. Znamy statystyki – nawet 30-40% pacjentów w państwowych placówkach oraz 10-17% pacjentów w placówkach prywatnych nie stawia się na umówioną wizytę.

W Aurero udostępniamy zintegrowaną wysyłkę wiadomości SMS

Przeczyta je 97% odbiorców, a nawet 50% na niego odpowie- większość odpowiedzi trafi do systemu w mniej niż minutę po wysyłce przypomnienia o wizycie.

Porozmawiaj o dostępnych integracjach w systemie Aurero

Widget do rejestracji pacjenta na www placówki medycznej

Twoi pacjenci jednym kliknięciem wybiorą dogodny termin badania, zsynchronizowany z terminarzem w Aurero.

Jest to możliwe dzięki wygodnym widgetom dedykowanym umówieniu wizyty do konkretnego specjalisty, umiejscowionym na stronie internetowej przychodni.

Terminy wizyt udostępniane w ramach rejestracji poprzez widget odpowiadają wybranym wariantom i typom usług tworzonych w harmonogramie w Aurero.

Możesz więc udostępnić niezależnie terminy na wizyty stacjonarne, ale również wizyty realizowane on-line: poprzez chat, telefon i videorozmowę.

Porozmawiaj o dostępnych integracjach w systemie Aurero

Drukarki fiskalne zintegrowane z Aurero

Przyspieszysz obsługę pacjenta w gabinecie lub recepcji medycznej.

Rozliczanie wizyt pacjentów nie musi być czasochłonne, wymagać wielokrotnego klikania i być skomplikowane.
Dostarczamy integrację z urządzeniami fiskalnymi, dzięki której druk dokumentu fiskalnego – paragonu, czy faktury – to jeden klik.

Eliminujemy konieczność obsługi przez rejestrację dwóch systemów użytkowych i przeklikiwania się pomiędzy nimi.

Zamiast obsługiwać osobno system do obsługi rozliczeń z pacjentem i system do obsługi wizyt – personel rejestracji może korzystać z jedego oprogramowania do kompleksowej obsługi pacjenta. Szybciej i wygodniej.

Porozmawiaj o dostępnych integracjach w systemie Aurero

Terminale płatnicze zintegrowane z Aurero

Sprawnie rozliczysz wizytę pacjenta w gabinecie i rejestracji medycznej.

Rozliczenie wizyty może przebiegać bez potrzeby wielokrotnego klikania i wpisywania kwoty ręcznie na terminalu. Wystarczy jedno kliknięcie, przyłożenie karty do terminala i potwierdzenie płatności przez pacjenta numerem PIN na terminalu płatniczym. Integracja Aurero z urządzeniami obsługującymi płatności oszczędza czas personelu i pacjenta oraz eliminuje ryzyko pomyłek.

Cała obsługa pacjenta i raportowanie w jednym miejscu.

Ten sam system jest wykorzystywany przez rejestrację medyczną, lekarzy i managerów. Taki sposób działania znacznie usprawnia komunikację i cała obsługę pacjenta w przychodni, wpływając na pozytywne doświadczenie pacjenta.


Zamów demo


Umów prezentację


Zobacz cennik