Rozwiązania w chmurze i ich zastosowanie w pracy zdalnej przychodni

Kiedy pojawia się konieczność pracy zdalnej lekarza, pracownika rejestracji, czy menedżera przychodni – scenariusze są dwa. W pierwszym praca zdalna personelu i kadry zarządzającej jest niemożliwa, gdyż placówka korzysta z oprogramowania tradycyjnego. Wymaga ono instalacji na urządzeniach, z których korzystają pracownicy na miejscu, w przychodni. Na szczęście z pomocą przychodzą rozwiązania w chmurze. Ich wdrożenie do pracy przychodni to zupełnie elastyczny sposób na zarządzanie placówką i realizowanie zadań personelu przychodni, dopuszczający pracę z dowolnego miejsca i na wielu urządzeniach jednocześnie. Jest to aplikacja w chmurze.

Tradycyjne oprogramowanie vs Inteligentna aplikacja w chmurze

Podstawową różnicę pomiędzy tradycyjnym oprogramowaniem, a systemem w chmurze wyrazić można w jednym słowie – możliwości. Mowa tu zarówno o dostępności, jak i użytkowaniu oprogramowania. Oprogramowanie dla przychodni w chmurze jest dostępne dla każdego, na każdym urządzeniu, z jakiego korzysta, bez konieczności instalacji. Co więcej, jest na bieżąco aktualizowane, a użytkownicy korzystają z najnowszej wersji programu. Czy to nie jest wygodne rozwiązanie?

Tak wielu niepotrzebnych problemów można uniknąć

Specyfikacje techniczne Twoich urządzeń nie mają tu znaczenia. Aby rozpocząć pracę z programem potrzebujesz jedynie dostępu do przeglądarki internetowej. Nie ma wymagań technicznych, problemu zgodności wersji na wielu urządzeniach, z jakich korzystasz w swoich placówkach. W przypadku tradycyjnego oprogramowania, do problemów dochodzi też konieczność jego aktualizacji i wsparcia technicznego z zewnątrz. W przypadku rozwiązania w chmurze te problemy nie istnieją. Wszelkie aktualizacje i rozwój oprogramowania odbywają się w tle, bez zaangażowania Twojego i Twoich pracowników. Pomoc techniczna również nie zakłóca pracy w Twojej placówce, odbywa się zdalnie, poza nią i często problemy są dzięki temu rozwiązywane znacznie szybciej.

Twoi pacjenci mogą zawsze liczyć na pomoc lekarską, nawet poza przychodnią

Dzięki temu, że lekarz ma dostęp do aplikacji w każdym miejscu i o każdej porze, zyskuje wiele możliwości, które w przypadku tradycyjnego oprogramowania byłyby dla niego niedostępne.

Nawet, gdy jesteś daleko od komputera, możesz sprawdzić wyniki badań swojego pacjenta, czy wydać zalecenia. Wystarczy telefon lub tablet. Twój pacjent potrzebuje recepty lub zwolnienia? Pomożesz mu zdalnie, gdyż posiadasz dostęp do EDM oraz karty pacjenta, i w niezwykle prosty sposób możesz w dowolnej chwili wystawiać e-dokumenty.

Nieograniczony dostęp do danych pacjentów pozwala Tobie, jako lekarzowi na przyjmowanie ich we wszystkich przychodniach, w jakich pracujesz. To dla pacjenta i dla lekarza spore udogodnienie. Pilne przypadki możesz konsultować nawet, gdy wyjeżdżasz na urlop. Twój pacjent będzie Ci wdzięczny za taką kompleksową opiekę, a prowadzone terapie będą skuteczniejsze.

Poznaj Telemedycynę od Aurero. Wypróbuj za darmo i konsultuj pacjentów zdalnie już dziś!

Zdalna praca dla pracownika rejestracji medycznej

Zdarzają się takie sytuacje, kiedy Twój pracownik rejestracji zamiast pójść na zwolnienie, mógłby pracować zdalnie. Jako pracodawca, możesz stworzyć mu taką możliwość poprzez wykorzystanie w swojej placówce chmurowego rozwiązania. Zyskujesz dzięki temu wiele. Zadowolonego pracownika, który ma wybór. A jednocześnie wydajnie pracującą rejestrację, działającą sprawnie nawet wtedy, gdy rejestrator nie może pojawić się w pracy danego dnia. Twoi pracownicy mają dostęp do aplikacji z dowolnego miejsca, a więc mogą zadbać o swój obszar nawet poza miejscem pracy. To znacznie poprawia sposób funkcjonowania placówki.

Zarządzanie placówką medyczną jeszcze nigdy nie było takie proste

Jako menedżer przychodni lub właściciel gabinetu lekarskiego chciałbyś na bieżąco czuwać nad sytuacją w miejscu, za które jesteś odpowiedzialny. Jeśli myślisz, że nie zawsze jest to możliwe – jesteś w błędzie. Technologia chmurowa otwiera ogromne możliwości. Pozwala Ci kontrolować wszystkie procesy zachodzące w Twojej placówce nawet wtedy, kiedy znajdujesz się poza nią. Nie musisz dzwonić do swoich współpracowników, aby upewnić się, co się dzieje w przychodni. Zdalny dostęp pozwala Ci kontrolować sytuację, gdziekolwiek jesteś i o każdej porze.

Wypróbuj bezpłatnie Aurero – oprogramowanie w chmurze, umożliwiające zdalne zarządzanie placówką.


Zamów demo


Umów prezentację


Zobacz cennik