Bon na cyfryzację – pozyskaj nawet 85% dotacji UE na oprogramowanie Aurero!

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła konkurs dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie Polski. Głównym przedmiotem finansowania jest zakup lub licencjonowanie oprogramowania oraz usług programistycznych. To doskonała okazja dla wszystkich podmiotów medycznych, które do tej pory wstrzymywały się z transformacją cyfrową. By skorzystać z programu należy się pośpieszyć. Nabór wniosków będzie trwał od 20 września do 20 października 2021 roku.

Bony na cyfryzację dla MŚP – zbiór najważniejszych informacji

 • Bony na cyfryzację to bezzwrotna dotacja ze środków Unii Europejskiej dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców.
 • Dotacja przeznaczona jest na zakup lub licencjonowanie oprogramowania oraz środków trwałych, które umożliwią podmiotom nieprzerwane działanie w warunkach pandemii.
 • Łączna kwota przeznaczona na dofinansowanie projektów wynosi 110 mln zł.
 • Maksymalny poziom dofinansowania wynosi 85% wydatków kwalifikowanych.
 • Minimalna wartość projektu to 60 tys. a wartość maksymalna 300 tys zł (co oznacza, że można otrzymać do 255 tys. zł dotacji).
 • Nabór wniosków trwa od 20 września do 20 października 2021 roku.

 

Chcesz wdrożyć Aurero korzystając z dofinansowania?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

   

  Jakie podmioty medyczne mogą się starać o dofinansowanie na cyfryzację?

  Celem dotacji jest wsparcie finansowe firm planujących wdrożenie technologii cyfrowych – przede wszystkim oprogramowania, ale również środków trwałych, w tym maszyn i urządzeń – które pozwolą im na funkcjonowanie w warunkach chorób zakaźnych, takich jak pandemia COVID-19. Jeżeli Twoja placówka medyczna odnotowała znaczący spadek średniorocznych obrotów w roku 2020 w stosunku do przychodów w 2019, to jest to jedno z najważniejszych kryteriów rozstrzygających konkurs.

  Jakie technologie mogą zakwalifikować placówkę medyczną do dotacji UE na cyfryzację?

  Do programu kwalifikują się innowacje, które przede wszystkim pozwolą Twojej placówce pracować zdalnie. Dzięki temu nawet w przypadku lockdownu Twoja działalność będzie mogła pozostać nienaruszona. Wśród takich technologii można wskazać oprogramowanie oraz środki trwałe, które pozwolą m.in. na:

  • przeprowadzanie bezpiecznej komunikacji poprzez e-konsultacje (czat, wideo, telefon);
  • rejestrację internetową pacjentów oraz wsparcie pacjenta online;
  • cyfrowy obieg dokumentów w placówce;
  • bezpieczną organizację pracy.

  Aurero – kompleksowe oprogramowanie medyczne, które pozwoli przejść Twojej placówce transformację cyfrową!

  System medyczny Aurero pozwoli Ci uruchomić rejestrację online za pomocą własnego Portalu Pacjenta. Wizyty będą automatycznie synchronizowane z harmonogramami pracy lekarzy. Dzięki płatnościom internetowym oraz trzem kanałom komunikacji dostępnym bezpośrednio z programu: video, chatu oraz telefonu, Twój personel będzie mógł przeprowadzać w pełni zdalne konsultacje. Rozbudowany kreator pozwoli na tworzenie spersonalizowanych szablonów i ułatwi cyfrowy obieg dokumentów w placówce.

  Aurero oferuje pełne, bezpłatne wsparcie użytkowników na każdym etapie współpracy. Nasz zespół specjalistów jest na bieżąco z nowinkami ze świata medycznego, które zostały wprowadzone, bądź są planowane do wprowadzenia. Zapraszamy do umówienia niezobowiązującego spotkania w dogodnym terminie poprzez kalendarz online.


  Zamów demo


  Umów prezentację


  Zobacz cennik