Wejdź w 2022 rok z bezpłatną platformą telemedyczną od Aurero!

Rok 2022 zapowiada dalszy dynamiczny rozwój telemedycyny. Chcemy, aby nasi klienci mogli czerpać zyski z nowoczesnych rozwiązań telemedycznych, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę styczniową. Tylko do końca miesiąca decydując się na plan ESSENTIAL lub ENTERPRISE Twoja placówka zyska bezpłatny dostęp do telemedycyny od Aurero na cały bieżący rok.

Telemedycyna od Aurero pozwala na przeprowadzanie w pełni zdalnych konsultacji lekarskich. 


Zyskaj!

 • Nowoczesny Portal Pacjenta umożliwia rejestrację wizyt online;
 • Platforma telemedyczna pozwala na prowadzenie konsultacji za pomocą trzech kanałów komunikacji: telefonu, czatu oraz video bezpośrednio z widoku EDM;
 • Wygodny dostęp do programu z dowolnego urządzenia – to możliwość prowadzenia telekonsultacji – gdziekolwiek znajduje się lekarz.

Umów spotkanie w dogodnym terminie z ekspertem Aurero

Począwszy od uruchomienia Portalu Pacjenta umożliwiającego rejestrację wizyt online, przez integrację płatności internetowych PayU (dodatkowa jednorazowa płatność w wysokości 199 zł), aż po możliwość przeprowadzania telekonsultacji za pomocą trzech kanałów komunikacji.

Dzięki Aurero z dowolnego urządzenia, bezpośrednio z karty pacjenta możesz przeprowadzić e-wizytę telefonicznie, na czacie lub przez konferencję video. Po zakończonych konsultacjach w prosty sposób lekarz może wystawić e-zwolnienie, e-receptę oraz e-skierowanie, a program automatycznie zaraportuje Zdarzenie Medyczne do systemu P1.

Twój personel medyczny i Twoi Pacjenci mogą już teraz zyskać wygodę i bezpieczeństwo z bezpłatną telemedycyną od Aurero. Skorzystaj ze specjalnej oferty decydując się do 31 stycznia na jeden z planów przeznaczonych dla przychodni i klinik.

Chcesz poznać lepiej system Aurero?

Wypełnij formularz i wypróbuj bezpłatnie!

   

  Dowiedz się więcej o platformie telemedycznej Aurero


  Zamów demo


  Umów prezentację


  Zobacz cennik