Aurero na Targach Salmed 2020

Aurero na Targach Salmed 2020

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED

SALMED to największe, tak kompleksowe targi medyczne w Polsce, gromadzące liderów rynku medycznego. Obecność na targach to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i wiedzy oraz nawiązywania kontaktów pomiędzy przedstawicielami świata medycyny, biznesu i nauki. 

Tegoroczne Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED odbędą się 18-20 marca 2020 w Poznaniu.

Podczas organizowanych w cyklu dwuletnim Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED zostaną zaprezentowane oferty producentów oraz dostawców aparatury i instrumentów medycznych, wyposażenia szpitali, klinik i gabinetów medycznych, a także sprzęt laboratoryjny i rehabilitacyjny. Salmed umożliwia przedstawicielom rynku medycznego nie tylko promocję firmy i marki wśród profesjonalnej publiczności, ale także zdobycie kompleksowej informacji o oczekiwaniach klientów oraz zaznaczenie silnej pozycji na rynku. Z pewnością nie zabraknie również licznych prezentacji nowości rynkowych, które są źródłem postępu technologicznego współczesnej medycyny.

Bogaty program seminariów i konferencji

Nieodłączny element targów SALMED stanowi program seminariów, specjalistycznych konferencji, jak również warsztaty, wykłady i liczne spotkania biznesowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem profesjonalnej publiczności. Profil tematyczny targów SALMED obejmuje następujące bloki konferencyjne: Zarządzanie, Medycyna Ratunkowa, Rehabilitacja, Laboratorium, Pielęgniarstwo i inne.

Dla kogo?

Bogaty program wydarzeń o charakterze naukowo-szkoleniowym skierowano do zwiedzających zawodowo związanych z branżą medyczną.

Spotkajmy się na Targach Salmed 2020!

My również będziemy obecni na naszym stoisku podczas tegorocznej edycji Targów Salmed.

Na stoisku Aurero nie zabraknie prezentacji systemu dla przychodni i gabinetów, który tworzymy. Z przyjemnością oprowadzimy Państwa po naszej aplikacji i pokażemy, jak intuicyjna jest jej obsługa. Opowiemy również, w jaki sposób każdego dnia usprawnia pracę w placówkach medycznych, które z niej korzystają.

Przygotowaliśmy również dla Państwa wyjątkową niespodziankę, jaką jest możliwość poznania naszych innowacyjnych rozwiązań telemedycznych. 

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli placówek medycznych na Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED!


Zamów demo


Umów prezentację


Zobacz cennik