Zyskaj więcej pacjentów w swojej Klinice Medycyny Estetycznej

Postaw na najlepsze doświadczenie pacjentów w Twojej klinice, które jest kluczowym aspektem budującym wizerunek i postrzeganie Twojej placówki. Zadbaj o długofalowe relacje i zaangażowanie pacjentów, co przełoży się na wzrost pacjentów powracających na Twoje zabiegi.

Zadbaj o wyjątkowe relacje z Twoim pacjentem dzięki Aurero dla klinik medycyny estetycznej.

Doświadczenie pacjenta w klinice medycyny estetycznej jest kluczowym czynnikiem wpływającym na wizerunek kliniki i wybór jej usług w przyszłości. System Aurero kompleksowo wspiera ośrodki medycyny estetycznej w obsłudze pacjentów oraz codziennych obowiązkach personelu. Funkcjonalności zgodne z potrzebami nowoczesnych klinik sprawiają, że proces obsługi staje się zautomatyzowany i wygodny. Końcowym beneficjentem jest zawsze pacjent - zaoszczędzony czas przedkłada się na uwagę dla pacjenta oraz jakość usług jakie otrzymuje.

Zadbaj o wzrost dostępności swoich usług dla pacjentów.

Bądź widoczny i łatwo dostępny tam, gdzie szukają Cię pacjenci. Uruchom rejestrację wizyt on-line i zyskaj więcej pacjentów. W pełni zautomatyzowany terminarz sprawi, że Twoje usługi będą dostępne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Zyskaj renomę nowoczesnego ośrodka medycyny estetycznej.

Dzięki spersonalizowanemu systemowi powiadomień Twój pacjent poczuje się wyjątkowo. System Aurero przypomni mu poprzez SMS / email o nadchodzącej wizycie lub ewentualnych zmianach terminów.

Buduj zapamiętywalność Twojej marki u pacjentów.

Automatyzacja procesu obsługi pacjenta w systemie Aurero to coś więcej niż wygoda dla lekarzy i recepcji. To również w pełni dostosowywalne szablony, dzięki którym Twoja marka lepiej zapada w pamięć. Portal Pacjenta w pełni dostosujesz do potrzeb Twojej kliniki, a na Elektronicznych Dokumentach Medycznych zamieścisz elementy identyfikacji wizualnej swojej marki.

Rozliczaj wizyty wygodnie dla siebie oraz dla Twoich pacjentów.

Pozwól pacjentom płacić w najwygodniejszy dla nich sposób. Również online, za pomocą PayU. Aurero zapewnia integrację z drukarką fiskalną, terminalem płatniczym oraz bezpośredni wydruk faktur. Nie trać cennego czasu personelu i pacjentów na rozliczenia. 

Zadbaj o najwyższą jakość usług Twojej kliniki medycyny estetycznej

Zautomatyzowany proces obsługi pacjenta to więcej czasu dla personelu ośrodków medycyny estetycznej. Uzyskany czas rejestracja medyczna może poświęcić na pogłębioną obsługę pacjentów, lekarze nie będą obciążeni zadaniami administracyjnymi, a koordynatorzy mogą łatwo analizować bieżącą pracę placówki. Doświadczenie komfortu to większa szansa, że pacjent do Ciebie wróci i poleci Twoje usługi znajomym!

Raporty Aurero to pełna analityka biznesowa, która pozwala na szybką ocenę sytuacji finansowej podmiotu. Koordynator na bieżąco może sprawdzać kiedy i jakie usługi lub specjalizacje są najczęściej wybierane przez Twoich pacjentów, a także jaką wybierają formę płatności.

Czytelne, graficzne raporty generowane w oparciu o dane finansowe i biznesowe pozwolą Ci na bieżącą ocenę sytuacji biznesowej i maksymalizację zysków.

Dzięki bezpłatnej integracji portalu ZnanyLekarz z systemem Aurero, usługi Twojej kliniki mogą być dostępne wszędzie!

Rezerwacje wizyt będą automatycznie dodawane do terminarza bez obciążania pracami administracyjnymi Twojego personelu.

Prowadzenie EDM z systemem Aurero jest banalnie proste. Lekarz wybierają uprzednio przygotowany szablon dokumentów, a potrzebne dane uzupełniają się automatycznie z systemu. Jeżeli Twoja klinika oferuje usługi podlegające obowiązkowi raportowania Zdarzeń Medycznych, nie musisz się tym martwić. System Aurero automatycznie wyśle informacje do Platformy P1 po zakończeniu wizyty.

Panel oprogramowania Aurero dostosujesz do potrzeb każdego użytkownika. Koordynator może udostępnić pracownikom dokładnie te narzędzia, których potrzebują do codziennej pracy. W ten sposób oprogramowanie zapewnia również bezpieczeństwo newralgicznych danych.

System medyczny Aurero działa w chmurze i jest dostępny za pomocą przeglądarki internetowej. Użytkownik może zalogować się do niego z dowolnego miejsca, a także urządzeń mobilnych. Jest to szczególnie wygodne rozwiązanie dla specjalistów prowadzących terapie w różnych lokalizacjach.

Dzięki oparciu oprogramowania medycznego Aurero o rozwiązania chmury obliczeniowej nasi użytkownicy są pod stałą opieką działu Customer Success. Aktualizacje systemu odbywają się automatycznie. Bez żadnych kosztów wdrożeń i angażowania personelu technicznego. Twój system będzie zawsze zgodny ze zmieniającymi się trendami e-usług medycznych oraz prawodawstwem w Polsce.

System Aurero stale rozwija swoje możliwości i oferuje pełną skalowalność dla prężnie rozwijających się ośrodków wielospecjalizacyjnych. Jeżeli Twoja klinika oferuje np. sprzedaż suplementów diety możesz skorzystać z modułu magazynowego z możliwością prowadzenia sklepu komercyjnego. Nasze oprogramowanie oferuje rozbudowany moduł telemedycyny gotowy do obsługi bezpośrednio z karty pacjenta.

Nasze oprogramowanie dostosujesz do Twoich potrzeb.

Poznaj historie naszych Klientów

Dowiedz się, co najbardziej cenią Gabinety i Kliniki Medycyny Estetycznej, które już wdrożyły system Aurero

Zobacz elastyczne plany subskrypcji i wypróbuj system Aurero bezpłatnie

ESSENTIAL

od 33 zł

użytkownik/mies
w planie rocznym

dla małych
i średnich klinik

ENTERPRISE

od 50zł

użytkownik/mies
w planie rocznym

dla dużych
i wymagających klinik

ESSENTIAL

od 33zł

użytkownik/mies
w planie rocznym

dla małych i średnich
klinik

ENTERPRISE

od 50zł

użytkownik/mies
w planie rocznym

dla dużych i wymagających
klinik

Masz pytania? Nasi specjaliści chętnie udzielą Ci wszystkich potrzebnych informacji. Kliknij i umów spotkanie w dogodnym terminie.

Zamów demo


Umów prezentację


Zobacz cennik