Oprogramowanie medyczne dla Gabinetów Lekarskich

Aurero to kompleksowe oprogramowanie medyczne dla gabinetów lekarskich. To proste i wygodne w użyciu narzędzie dla lekarzy każdej specjalizacji, niezastąpione w prowadzeniu małej praktyki lekarskiej. Wygodny terminarz wizyt, narzędzie do zautomatyzowanej komunikacji z pacjentem oraz funkcjonalna Elektroniczna Dokumentacja Medyczna z automatycznym raportowaniem Zdarzeń Medycznych.

Wygodnie zarządzaj swoim
Terminarzem wizyt

Swobodnie korzystaj z Elektronicznej Dokumentacji Medycznej

Wzmacniaj pozytywny wizerunek Twojego gabinetu wśród pacjentów

Zadbaj o wyjątkowe doświadczenie pacjenta krozystającego z Twojej opieki lekarskiej dzięki Aurero dla Gabinetów

Doświadczenie pacjenta w klinice medycyny estetycznej jest kluczowym czynnikiem wpływającym na wizerunek kliniki i wybór jej usług w przyszłości. System Aurero kompleksowo wspiera ośrodki medycyny estetycznej w obsłudze pacjentów oraz codziennych obowiązkach personelu. Funkcjonalności zgodne z potrzebami nowoczesnych klinik sprawiają, że proces obsługi staje się zautomatyzowany i wygodny. Końcowym beneficjentem jest zawsze pacjent - zaoszczędzony czas przedkłada się na uwagę dla pacjenta oraz jakość usług jakie otrzymuje.

Zadbaj o wzrost dostępności swoich usług dla pacjentów.

Bądź widoczny i łatwo dostępny tam, gdzie szukają Cię pacjenci. Uruchom rejestrację wizyt on-line i zyskaj więcej pacjentów. W pełni zautomatyzowany terminarz sprawi, że Twoje usługi będą dostępne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Odzyskaj swój cenny czas. Zmniejsz liczbę nieodwołanych wizyt.

Dzięki spersonalizowanemu systemowi powiadomień zmniejszysz liczbę nieodwołanych wizyt, oszczędzając swój cenny czas. System Aurero przypomni pacjentowi poprzez SMS / email o nadchodzącej wizycie lub ewentualnych zmianach terminów.

Konsultuj swoich pacjentów z dowolnego miejsca i w dogodnych porach.

Dzięki rozwiązaniu chmurowemu Aurero i możliwości prowadzenia telekonsultacji.

Zadbaj o wyjątkowe doświadczenie pacjenta korzystającego z Twojej opieki lekarskiej dzięki Aurero dla Gabinetów

Doświadczenie pacjenta w kontakcie z gabinetem lekarskim przekłada się na wzrost renomy i zwiększenie liczby wizyt. Wszechstronne automatyzacje zmniejszają obciążenie administracyjne lekarzy. Odzyskany czas przeznaczysz na wysokiej jakości obsługę pacjenta.

Zadbaj o najwyższą jakość usług w Twoim Gabinecie

Oprogramowanie Aurero pozwala na automatyzację wielu procesów obsługi pacjenta. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom lekarz oraz rejestracja medyczna zyskują komfort i są mniej obciążeni zadaniami administracyjnymi. System Aurero jest na bieżąco, automatycznie aktualizowany i dostosowywany do dynamicznie zmieniających się trendów e-usług medycznych. Zyskaj czas, wygodę i renomę nowoczesnego gabinet lekarskiego!

Aurero umożliwia bezpośredni dostęp do wszystkich niezbędnych informacji i narzędzi podczas przeprowadzania wizyty. Dzięki temu nie musisz przełączać się pomiędzy programami. e-Receptę, e-Skierowanie oraz e-Zwolnienie wystawisz na klik.

Cyfryzacja Twojego gabinetu z oprogramowaniem medycznym Aurero to większa wygoda i mniejsze obciążenie pracami administracyjnymi. Lekarz nie musi pamiętać o każdorazowym wysyłaniu informacji do systemu P1. Raportowanie Zdarzeń Medycznych następuje samoczynnie po zakończeniu wizyty.

System Aurero pozwala na automatyczne sprawdzanie statusu ubezpieczenia pacjentów. Szybko i wygodnie dodasz oświadczenia oraz rozliczysz wizytę z NFZ.

Lekarz w systemie Aurero ma możliwość skorzystania z kreatora karty wizyt, dzięki któremu może dostosować ją do własnych potrzeb (np. w przypadku powtarzające się ankiet medycznych). To wygodne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić czas i gwarancja przeprowadzenia rzetelnego badania. Lekarz w każdej chwili może edytować kartę zgodnie ze zmieniającymi się wymaganiami, a zmienioną wersję zapisać jako obowiązujący lub alternatywny szablon.

System Aurero umożliwia uruchomienie rejestracji wizyt online za pomocą w pełni modyfikowalnego Portalu Pacjenta. Dzięki temu pacjent może wygodnie umówić konsultację bez obciążania Ciebie oraz Twojej rejestracji medycznej. Pacjent wybiera najdogodniejszy wolny termin, a wizyta automatycznie synchronizuje się z Twoim terminarzem.

System Aurero został od podstaw stworzony z myślą o spełnianiu unikalnych potrzeb podmiotów z branży medycznej. Terminarz wizyt powinien być przede wszystkim wygodny i elastyczny. Dzięki przejrzystej formie kalendarza graficznego zarządzanie oraz nawigowanie po zaplanowanych wizytach jest intuicyjne i ułatwia codzienną pracę lekarzy.

System medyczny Aurero kompleksowo wspiera codzienną pracę rejestracji medycznej. Pozwala na wykonywanie większości obowiązków za pomocą jednego programu. Intuicyjny kalendarz wizyt, czytelna karta pacjenta, wszestronne możliwości rozliczeń, centrala telefoniczna z kolejkowaniem rozmów, mniej papierologii, więcej automatyzacji procesu obsługi. Aurero to więcej czasu na wyjątkową obsługę pacjenta.

Twój terminarz wizyt w aplikacji Aurero możesz bezpłatnie zsynchronizować z najpopularniejszym serwisem do rejestracji wizyt online. Dzięki integracji pacjent może zarejestrować i opłacić wizytę na portalu ZnanyLekarz, a informacje zostaną automatycznie dodane do systemu Aurero.

Platforma telemedyczna Aurero umożliwia przeprowadzania konsultacji za pomocą trzech kanałów komunikacji: telefonu, czatu oraz video bezpośrednio z widoku EDM. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom chmury obliczeniowej będziesz mógł łatwo przeprowadzić e-wizytę z każdego miejsca i dowolnego urządzenia.

Wszechstronne integracje Aurero pozwalają na rozliczanie usług bezpośrednio z programu za pomocą drukarki fiskalnej, terminalu oraz wydruku faktur. Możesz również udostępnić pacjentom możliwość płacenia online za pomocą opearatora PayU. Dzięki temu możesz przeprowadzać w pełni zdalne konsultacje.

Zapomnij o zapominalskich pacjentach. Automatyczne powiadomienia SMS o nadchodzących wizytach oraz ewentualnych zmianach to mniej pustych wizyt i renoma nowoczesnego gabinetu lekarskiego.

System Aurero jest zawsze dostosowywany do zmieniającego się prawodawstwa oraz trendów e-usług medycznych w Polsce. Aktualizacje oprogramowania Aurero odbywają się automatycznie w tle. Bez żadnych kosztów wdrożeń i angażowania personelu technicznego.

Skorzystaj z atrakcyjnej ceny subskrybcji Aurero

dla gabinetów lekarskich w planie rocznym i zapewnij sobie pracę w komforcie, z dowolnego miejsca.

STANDARD

od 42 zł

użytkownik/mies
w planie rocznym

dla gabinetu lekarskiego


Zamów demo


Umów prezentację


Zobacz cennik