Aurero vs Medfile - porównanie programów dla placówek medycznych

Jakie są Twoje wyobrażenia o idealnym partnerze w codziennej pracy?

Jest perfekcyjnie zorganizowany? Odpowiada na Twoje potrzeby? Wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom? Pomaga Ci zaoszczędzić Twój cenny czas? Zdobywa zaufanie pacjentów i dba o Twój wizerunek?
Poprawia komfort pracy?

Tylko wybierając najbardziej optymalny program do zarządzania Twoją placówką medyczną możesz spać spokojnie wiedząc, że Twój asystent jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Cechy wspólne Aurero i Medfile

Aurero i Medfile to dwa kompleksowe rozwiązania dla gabinetów lekarskich i przychodni – to nie ulega wątpliwości.

Jak każdy nowoczesny program do zarządzania przychodnią umożliwią Ci prowadzenie EDM. Pozwolą Ci również wystawiać e-recepty, e-zwolnienia. Cyfryzacja służby zdrowia staje się codziennością. Możliwość zdalnego zarządzania placówkami medycznymi za pomocą urządzeń mobilnych również nikogo nie dziwi – jest to niezwykle wygodna funkcja.

Aurero i Medfile oferują pełną integrację systemu rejestracji pacjentów z portalem Znany Lekarz, z którego korzysta coraz więcej Twoich pacjentów.

Najlepsze programy prześcigają się w przydatnych funkcjonalnościach, aby nawet najbardziej wymagający użytkownik czuł się usatysfakcjonowany.

Pomimo wielu wspólnych funkcjonalności nie każdy z porównywanych systemów będzie w pełni odpowiadał Twoim potrzebom.

Najlepszy wybór to taki program, który zadba o Twój cenny czas

To zrozumiałe, że jako lekarz chcesz poświęcać swój czas pacjentom, nie mozolnym formalnościom. Organizacja wizyt może przysporzyć wielu problemów. W tradycyjnym kalendarzu łatwo się zagubić, a stosowanie kilku różnych narzędzi wprowadza chaos do Twojej pracy. A gdyby tak można było połączyć wiele narzędzi w jedno, które uporządkuje Twoją pracę, zadba o pacjentów i dopilnuje, abyś nie marnował swojego czasu z powodu nieodwołanych wizyt? Aurero poradzi sobie z tym wszystkim.

Ogrom możliwości, jakie stwarza Aurero zadziwia każdego nowego użytkownika. Z poziomu panelu Aurero w niezwykle prosty sposób, bo za pomocą tylko jednego kliknięcia możesz zarządzać swoją recepcją: umawiać wizyty przy pomocy intuicyjnego kalendarza, wysyłać SMS-y i wiadomości e-mail oraz sprawnie obsługiwać połączenia telefoniczne. Komunikacja z pacjentami jeszcze nigdy nie była tak szybka i prosta. Zarządzanie dokumentacją również. Aurero daje Ci do dyspozycji dziennik dokumentów, umożliwia tworzenie zbiorczych raportów i analiz, udostępnia gotowe formularze i pozwala na kreowanie własnych w prosty sposób. Sprawozdania i rozliczenia z NFZ nie należą do Twoich ulubionych obowiązków? W tym również wyręczy Cię Aurero i pozwoli zaoszczędzić czas Twój i Twoich współpracowników.

Zobacz, jak program Aurero usprawnił pracę All-Med – Centrum Medycznego z Łodzi

Pomocnik w wystawianiu recept?

Masz dość wertowania baz leków w poszukiwaniu informacji o leku? Dzięki Aurero już nie musisz tego robić!
Program jest w pełni zintegrowany z bazami leków, Międzynarodową Klasyfikacją Chorób ICD-10 oraz Międzynarodową Klasyfikacją Procedur Medycznych ICD-9. Wszystko po to, aby maksymalnie ułatwić Twoją pracę.

Aurero stawia na intuicyjne rozwiązania

Od samego początku istnienia Aurero analizuje wszystkie doświadczenia użytkowników.
Nieustannie ulepszając swój program, tworzy proste w obsłudze narzędzie dla każdej placówki medycznej. Nowoczesny design i łatwość poruszania się pomiędzy funkcjonalnościami czynią korzystanie z Aurero lekkim i przyjemnym.  Pracownicy placówek medycznych, które wdrożyły Aurero zgodnie przyznają – Aurero jest dla nich numerem 1 wśród programów tego typu.

Bezpieczeństwo danych pacjentów przede wszystkim

Aurero to system stworzony z wykorzystaniem technologii chmury obliczeniowej.  Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne dla użytkownika, a jednocześnie sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa przechowywanych danych.
Nie musisz się martwić o utratę zgromadzonych informacji. Aurero zadbało o regularne tworzenie kopii zapasowych, szyfrowanie połączenia z serwerem oraz automatyczne aktualizacje.

Aurero wie, że zadowolony pacjent jest dla Ciebie najważniejszy

Kiedy nie możesz obdarzyć pacjenta swoją pełną uwagą, gdyż Twoje myśli zaprzątają formalności i sprawy organizacyjne – możesz być pewien, że nie wyjdzie z Twojego gabinetu zadowolony. Aurero zna wszystkie narzucone przez prawo obowiązki lekarzy i dostrzega konieczność odciążenia ich w codziennych obowiązkach, aby oddać uwagę i czas pacjentom. Zyskasz w oczach pacjentów dzięki wdrożeniu narzędzia optymalizującego Twoją codzienną pracę.

Wykreuj Twoje unikalne Aurero

Chciałbyś mieć wpływ na wygląd i funkcjonalności Twojego wirtualnego pomocnika? Dla Aurero każdy użytkownik systemu jest partnerem. Dlatego zawsze uważnie słuchamy, co masz nam do przekazania i odpowiadamy na Twoje potrzeby. Aurero może zmieniać się dla Ciebie.

Chcesz zintegrować Twoje Aurero ze wszystkimi narzędziami, z jakich korzystasz w swojej pracy? – Możesz to zrobić.

Najlepsze wsparcie w Twoich codziennych obowiązkach to narzędzie, które rozwija się dla Ciebie i dzięki Tobie.

Testuj Aurero bezpłatnie!

Masz pytania?

Zostaw swój numer telefonu! Nasi eksperci skontaktują się w trybie 24/7